Ogłoszenia parafialne 24.06-01.07.2018

Ogłoszenia parafialne
24 czerwca 2018r.

  1. Dzisiaj w liturgii przeżywamy XII Niedziele „.w ciągu roku liturgicznego”. Serdecznie zapraszam w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje składać można do skrzyneczki, za pomocą naszej strony internetowej oraz
    u mnie.
  2. Bardzo dziękuję Ks. Przemysławowi Głuszkowi za odprawienie Mszy Świętej na zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Bardzo dziękuję za współprace Gronu Pedagogicznemu, pracownikom i rodzicom. Wszystkim dzieciom i pracownikom życzę bezpiecznych i udanych wakacji.
  3. Bardzo dziękuję rodzinom z naszej parafii za ugoszczenie kapłanów z Warszawy. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę podczas pożegnania Ks. Łukasza Myrty. Bóg zapłać!
  4. Pragnę poinformować, że w parafii p.w. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze 21 lipca o godzina 18:00 rozpocznie się Mszą Świętą wakacyjny kurs przedmałżeński.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za zainteresowanie i wszelką pomoc. Dziękuję za ofiarowane na stół plebanijny produkty spożywcze i inne. Na zakończenie ogłoszeń bardzo proszęo pomoc w spłacie obowiązkowego ubezpieczenie świątyni.

Życzę miłej Niedzieli i błogosławieństwa Boga na cały tydzień,

Ks. Tomasz Baran.