Msza św. dziękczynna za 100 lat niepodległości Polski

Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za 100 lat niepodległości Ojczyzny. Msza zostanie odprawiona w kościele św. Barbary w Wojcieszycach 11.11.2018 o godz. 11:30.

Modlitwa ma wielką moc. Tu sam Bóg działa przez Ducha Świętego – sprawia, że zanurzamy się w Miłosierdziu Boga i odnawia się serce człowieka, rodziny, narodu.
100 lat niepodległości Polski – to słuszna przyczyna, aby Bogu dziękować. Odzyskaliśmy niepodległość, ale walka trwa, aby człowiek był wolny i godnie żył – jak Bóg przykazał.

Potrzebujemy modlitwy, która jest siłą ducha i wsparciem, aby dokonywało się zwycięstwo prawdy i miłości na różnych poziomach naszego narodu. Najpierw w każdym z nas, w naszych rodzinach, społeczeństwie i całej Ojczyźnie. Trzeba modlić się i nie ustawać za tych, którzy sprawują władze – i za tych, którzy są przeciwko – za  opozycję i ludzi protestujących na ulicy. Trzeba modlić się za zwykłych ludzi, którzy już nieraz nic z tego nie rozumieją. Trzeba modlić się za rodziny, szczególnie za te przeżywające kryzys, rozbite małżeństwa, dzieci porzucone – za przestępców i więźniów, za zagubionych, uzależnionych i bezdomnych – nikt nie może być pominięty. Spotykamy w naszych środowiskach ludzi, którzy narzekają, oskarżają, mają pretensje, krytykują, są nieraz agresywni – to oni wołają o miłość, pomoc z wysoka. Nie odwracajmy się od nich – przywołujmy Ducha Świętego… Tylko On może uzdrowić i odmienić oblicze ziemi, tej ziemi…

 

źródło: http://1050mszy.pl/

Reklamy