Ogłoszenia i intencje

iv-horton-161649

Photo by IV Horton on Unsplash

Rok 2018:

Ogłoszenia parafialne 19-26.08.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 12-19.08.2018

INTENCJE MSZALNE 5-12.08.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 22-29.07.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 15-22.07.2018

INTENCJE MSZALNE 08-15.07.2018

Ogłoszenia parafialne 8-15.07.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 1-8.07.2018

Ogłoszenia parafialne 24.06-01.07.2018

Ogłoszenia parafialne 17-24.06.2018

Ogłoszenia parafialne 3.06.2018

Ogłoszenia parafialne 27.05.2018

Ogłoszenia parafialne 20.05.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 22-29.04.2018

Terminarz prób – I komunia św. 2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 15-22.04.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 8-15.04.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 1-8.04.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 25.03-1.04.2018 Wielki Tydzień 2018

Święte Triduum Paschalne – 2018

Rekolekcje Wielkopostne 2018

Komunikat Biskupa legnickiego w sprawie profanacji Najświętszego Sakramentu w Szklarskiej Porębie

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 18-25.03.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 11-18.03.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 4-11.03.2018

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 25.02-04.03.2018

Ogłoszenia parafialne 18-25.02.2018

Nabożeństwa Wielkiego Postu

Rok 2017:

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 3-10.12.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 5-12.11.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 29.10-05.11.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 22-29.10.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 15-22.10.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 8-15.10.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 1-8.10.2017

Ogłoszenia parafialne 24.09-01.10.2017

Ogłoszenia parafialne 17- 24.09.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 10-17.09.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 3-10.09.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje 27.08-03.09.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne 20-27.08.2017

Klepsydra – ś.p. Henryk Makuchowski

Ogłoszenia parafialne i intencje – 13-20.08.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje 6-13.08.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 30.07 – 6.08.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 23-30.07.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 16-23.07.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 9-16.07.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 2-9.07.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 25.06 – 02.07.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 18-25.06.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje – 11-18.06.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne – 4-11.06.2017

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne – 28.05-04.06.2017

 

Reklamy